Příprava

31.3.2012: TJ Chrustenice - Stará garda AFK Loděnice 6:2 (2:1)

Góly TJCH: M. Šmíd (pen.), D. Paleček, D. Ondračka (2), Špaček (2)

V posledním přípravném utkání před jarní částí soutěžní sezóny dnes přivítala TJCH na domácím hříšti starou gardu AFK Loděnice. V sychravém sobotním odpoledni rozhodly o výsledku přátelského mače góly Chrustenic v první polovině druhého poločasu. Zápas po půlhodině gólově otevřel Míla Šmíd z penalty a taktéž penalta gólově zápas uzavřela, když loděničtí korigovali na konečný stav. Za TJ Chrustenice tentokrát nastoupili: Kůta (g), Neliba, D. Dvořák, D. Paleček, Lhoták, Václavek, Němec, Špringl, M. Šmíd, Slaboch, T. Ondračka, D. Ondračka, Špaček.

24.3.2012: Baník Mořina - TJ Chrustenice 1:4 (1:1)

Góly TJCH: Pixa (2), M. Šmíd, Špringl

Do druhého jarního přípravného zápasu vstoupil Chrustoš dobrým výkonem a zaslouženě se ujal vedení. I přesto, že Mořina vyrovnala a měla i územní převahu, na šance vedli hráči TJCH. Půle byla ale na skóre nerozhodná. Ve druhém poločase hrály Chrustenice z kopce a domácí Mořinu celkem jasně přehrály. Dobrý výkon v defenzivě podal Neliba. TJ Chrustenice tentokrát využila alespoň některé své gólové šance a na půdě účastníka svojí soutěžní skupiny tak uhrála povzbudivý výsledek před ostrými boji. (report: Roman Heies)

17.3.2012: TJ Chrustenice - FK Rudná B 1:4 (0:2)

Gól TJCH: Špaček (pen)

Zápas na zličínské umělce nesl všechny znaky zkoušení hráčů na různých postech. V prvním poločase byli zejména ve hře dopředu přesnější a šikovnější hráči Rudné a využili svoji převahu k dvougólovému vedení. Po přestávce se už začal do šancí dostávat i Chrustoš, ale zakončování i tutových příležitostí se hrubě nedařilo. Snížení na 1:2 přinesla penalta po faulu rudenského gólmana na pronikajícího D. Ondračku. Penaltu suverénně proměnil Špaček. Stejnou příležitost však záhy dostala i Rudná po zbytečném držení soupeře za dres naším kapitánem Špringlem. I Rudná svou penaltu využila a později i díky většímu důrazu ve hře dopředu přidala ještě jeden gól. Významnou změnou oproti minulým sezónám bylo zařazení našeho dlouholetého střelce D. Dvořáka do obranné řady, který si zde vedl velmi dobře. Chrustenice ovšem dnes zahodily minimálně tři loženky a bude tak zřejmě nutné najít nového kanonýra. Rudná vyhrála zaslouženě, šancí měla víc, ale zamrzely opravdu zazděné tutovky našeho týmu.

21.8.2011: TJ Chrustenice - Nučice 2:3 (1:2)

Góly TJCH: Veber, Pixa

Chrustoš přivítal v rámci přípravy tým Nučic. Utkání přijel odřídit známý rozhodčí Kocourek a zpočátku mohl sledovat hlavně hru mezi šestnáctkami. O trochu přesnější Nučice, po zmatečném bránění lehkého balónu domácí obranou, kopaly po faulu penaltu. Ta nevyšla napřímo, ale z dorážky se hosté ujali vedení. Po půl hodině Chrustenice konečně soupeře trochu přimáčkly a vyrovnaly zásluhou Vebera. Minutku před poločasem ztratil Chrustoš balón na půlce a následný útok Nučic přinesl gól na 1:2. Druhý poločas Chrustenice zvýšily aktivitu, Nučice se už dopředu příliš nedostávaly, přesto si ojedinělým útokem vybojovaly druhou penaltu - 1:3. TJCH se snažila, ale příliš to nešlo. Spoluhráči tentokrát neviděli neustále volného Pepu Špringla na levé straně a jeho jarní tah na branku dnes nedostal příležitost. Chrustenicím se ještě podařilo snížit tečovanou ránou, ale vyrovnání už nepřišlo. Chrustoš už dlouhodobě sráží zbytečné "vymýšlení" při bránění. Prales si žádá odkopy, ne kličky.

13.8.2011: TJ Chrustenice - dorost AFK Loděnice 4:3 (1:1)

Góly TJCH: D. Dvořák (3), Špaček

První zápasovou zkoušku ročníku 2011/12 absolvoval Chrustoš na domácím hřišti. Soupeřem byli mladíci z Loděnic. V sestavě TJCH se poprvé objevili zapůjčení kluci z Mořinky (Špaček a Pixa) a i nováčci Froněk a Kúth. V zápase bylo k vidění spousty neproměněných šancí na obou stranách, loděnický dorost dvakrát vedl a mladí kluci předvedli i několik vyloženě pěkných fotbalových akcí. Vítězství však nakonec urvali plejeři TJCH, několik minut před koncem utkání rozhodl o výhře TJ Chrustenice navrátilec do sestavy David Dvořák, uzavřel tak svůj hattrick a stanovil skóre mače na 4:3.