Mistráky - ml. přípravka

14.6.2014 - Turnaj Rpety (turnaj o konečné umístění v přeboru)

Turnaj o 5.-8. místo v OP
Výsledky TJCH: Komárov - Chrustenice 4:1, Králův Dvůr - Chrustenice 8:4, Rpety - Chrustenice 3:8
Střelci TJCH: 8x Kůsa, 4x Procházka, Němec
Pořadí turnaje: 1. Králův Dvůr, 2. Komárov, 3. TJ Chrustenice, 4. Rpety

V celkovém pořadí okresního přeboru ml. přípravek ročníku 2013/14 tak TJ Chrustenice obsadila 7. místo.

Na jaře za TJ Chrustenice nastupovali:
Vojta Konopáč, Patrik Edelman, Jan Vaněk, Ladislav Kúth, Adam Procházka, Filip Blanář, Jiří Dvorský, Jiří Šuran, Šimon Šindelář, Lukáš Kůsa, Eliška Brusnická, Matyáš Ginzel, Filip Šťastný, Dan Němec

25.5.2014 - turnaj Králův Dvůr (hráno v Rudné)

Výsledky TJCH: Loděnice - Chrustenice 3:0, Rudná - Chrustenice 10:2, Kr. Dvůr - Chrustenice 2:9

4.5.2014 - turnaj Králův Dvůr

Výsledky TJCH: Loděnice - Chrustenice 4:1, Rudná - Chrustenice 18:0, Kr. Dvůr - Chrustencie 8:1
Střelec TJCH: Kůsa 2x
Pořadí turnaje: 1. Rudná, 2. Loděnice, 3. Kr. Dvůr, 4. TJ Chrustenice

27.4.2014 - turnaj Rudná

Střelci TJCH: Kůsa 5x, Procházka 2x, vlastní (Loděnice) 1x

20.4.2014 - turnaj Chrustenice

Výsledky TJCH: Chrustenice - Rudná 1:17, Chrustenice - Loděnice 2:5, Chrustenice - Kr. Dvůr 3:15

Střelci TJCH: Kůsa 8x, Šuran, Procházka

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23.10.2013 - turnaj Hýskov

Report - Roman Heies: Poslední turnaj podzimní části okresního přeboru mladší přípravky se odehrál v Hýskově.
V prvním zápase jsme měli domácím co vracet (naposledy nás na svém hřišti porazili) a je třeba říct, že v zápase jsme byli lepší než soupeř. Ale jako by se děti inspirovali u Chrustenických dospělých - nedokázali převahu a jasné šance proměnit v góly. Výsledkem byla nezasloužená remíza 1:1.
Proti Rudné jsme začali dobře a dokonce jsme se ujali vedení, ale Rudenská mašina se pak začala pomalu rozjíždět a po vcelku přijatelném výsledku poločasu 1:3 jsme nakonec prohráli 1:9.
Proti Berounu se také dlouho nedařilo zužitkovat převahu. Naštěstí tam pak něco napadalo a utkání jsme dohráli už v poklidu. 5:0.
Na závěr podzimu bych chtěl za celý realizační tým pochválit hráče a rodiče za přístup k zápasům i tréninkům. Doufám, že dětem se také fotbalový podzim líbil, protože o to by mělo jít především.

Výsledky TJCH: Hýskov - Chrustenice 1:1, Rudná - Chrustenice 9:1, Beroun - Chrustenice 0:5
Sestava TJCH:  Vojta Konopáč, Patrik Edelman, Honza Vaněk, Filip Blanář, Jirka Dvorský, Jirka Šuran, Dan Němec, Eliška Brusnická, Adam Procházka, Lukáš Kůsa.
Střelci TJCH: Lukáš Kůsa 5x, Adam Procházka 2x
Pořadí turnaje: 1. Rudná, 2. TJ Chrustenice, 3. Hýskov, 4. Beroun

19.10.2013 - turnaj Beroun

Report - Roman Heies: V prvním mači proti Hýskovu bylo znát, že celkově máme před tímto soupeřem malinko navrch. Kluci hráli velmi dobře a tomu odpovídá i výsledek 4:1.
Ani v zápase proti ultra favoritovi z Rudné jsme nezahráli špatně. Škoda jen, že spoustu našich hráčů má před urostlými Rudňáky respekt. Jinak by se třeba dal uhrát i lepší výsledek než 1:7.
Beroun, který před naším vzájemným zápasem odehrál slušně zápasy s Rudnou a hlavně s Hýskovem, zlomily rychlé góly na začátku a Berouňáci pak až nepochopitelně zkolabovali a nechali nás dokráčet k naší rekordní výhře 13:1.
Tímto turnajem jsme si definitivně zajistili druhé místo v podzimní tabulce naší skupiny. Takže nezbývá než se ctí odehrát poslední turnaj v Hýskově (nejlíp vrátit domácím porážku z posledního Hýskovského turnaje) a pak už jen čekat na naše soupeře pro jaro.

Sestava TJCH: Lukáš Kůsa, Jiří Dvorský, Jiří Šuran, Adam Procházka, Eliška Brusnická, Filip Franišek Blanář, Honza Vaněk, Patrik Edelman, Vojta Konopáč.
Střelci TJCH: Lukáš Kůsa 9x, Adam Procházka 6x, Jirka Šuran 1x, Vojta Konopáč 1x, 1x vlastní (Beroun)

13.102013 - turnaj Chrustenice

Report měl dodat M. Václavek, zatím se tak nestalo.

Výsledky TJCH: Chrustenice - Beroun 3:0, Chrustenice - Rudná 0:10, Chrustenice - Hýskov 2:2

6.10.2013 - turnaj Rudná

Report - Roman Heies: Turnaj v Rudné nás vrátil k naší klasice a to ke druhému místu. Úspěch se ale nerodil snadno.
Na úvod zápas s Hýskovem, který nás minule dokázal poprvé porazit. A jako tradičně se jednalo o velmi vyrovnané utkání. Rozdílovým hráčem byl Lukáš Kůsa, který třemi góly zařídil vítězství TJ 3:0.
Zápas s Rudnou pro nás nebyl tak špatný jak jsme si zvykli z posledních turnajů. Tým hrál dozadu zodpovědně a tak prohru 0:7 můžeme zařadit k tomu lepšímu, co jsme proti tomuto favoritovi uhráli.
Utkání se stále se zlepšujícím Berounem (na tomto turnaji uhrál remízu 2:2 s Hýskovem!) bylo pořádně těžké. Je znát, že berounští trenéři dělají svou práci výborně a tento původně outsider bude ještě dost kousat. Tentokrát jsme z toho vyšli s vydřenou výhrou 4:1.
Trenéry i rodiče těší návrat na druhou pozici v turnaji a také přiblížení se k tomuto umístění v konečné tabulce podzimu, což byl náš cíl.

Sestava TJCH: Vojta Konopáč, Honza Vaněk, Filip Blanář, Patrik Edelman, Eliška Brusnická, Dan Němec, Jirka Šuran, Jirka Dvorský, Adam Procházka, Lukáš Kůsa
Střelci TJCH: Lukáš Kůsa 6x, Vojta Konopáč 1x

25.9.2013 - turnaj Hýskov

Report - Roman Heies: Čtvrtý turnaj okresního přeboru mladší přípravky nás zavedl v netradičním dni a čase (středa 17:00 - pozn. webu) do Hýskova. A tentokrát jsme úspěšní nebyli.
Že je něco v nepořádku bylo znát už v prvním poločase proti Berounu, který jsme tak tak ukopali 2:1. V druhé půli už to bylo krapet lepší, ale celkový výsledek 5:1 nevypovídá tak zcela o tom jaký výkon jsme v tomto utkání podali.
Je jasné, že zápas s Rudnou nemůže vypovídat o naší formě, takže výsledek 1:12 je asi takový jaký se dal očekávat.
Jiné už to bylo s Hýskovem. Tam se naplno ukázalo, že tento turnaj nás nezastihl v dobrém rozpoložení. Nepomohli ani rošády, kdy se o poločase v rámci zlepšení hry dopředu přesunul Vojta z brány a nahradil ho Jirka Dvorský. Ani tak jsme si prakticky nedokázali vytvořit žádnou šanci a zaslouženě jsme prohráli 0:2.
Na příští turnaje dychtivě očekáváme návrat Lukáše Kůsy do sestavy, ale je jasné, že Lukáš nemůže být sám spasitelem a zlepšit se musí celý tým. Tedy pokud chceme uhrát v naší skupině druhé místo.

Výsledky TJCH: Beroun - Chrustenice 1:5, Rudná - Chrustenice 12:1, Hýskov - Chrustenice 2:0
Sestava TJCH: Vojta Konopáč, Honza Vaněk, Filip František Blanář, Patrik Edelman, Eliška Brusnická, Jirka Dvorský, Dan Němec, Adam Procházka
Střelci TJCH: Adam Procházka 5x, Dan Němec 1x
Pořadí turnaje: 1. Rudná, 2. Hýskov, 3. TJ Chrustenice, 4. Beroun

22.9.2013 - turnaj Beroun

Report - Roman Heies: Na turnaji v Berouně, třetím v pořadí, jsme se museli vyrovnat s absencí našeho nejlepšího střelce Lukáše Kůsy. A je třeba tým pochválit, že to zvládl na výbornou.
Pořadatelé přehodili pořadí zápasů, takže podle očekávání nejvypjatější zápas s Hýskovem nás čekal hned na úvod. A byl to zase nervák až do konce. Naštěstí Adam proměnil dvě ze svých minimálně deseti gólovek a vydřeli jsme výhru 2:0.
První poločas proti Rudné byl jedinou z naší strany slabou částí turnaje. Laxní přístup, strach ze soupeře a chaos v obraně byl důvodem vysoké poločasové prohry 0:7. O přestávce trenéři týmu důrazně promluvili do duše a druhá půle už vyzněla pro Chrustoš daleko lépe. Celkově 1:11.
Zápas s Berounem byl těžší než jsme byli zvyklí. Je znát, že berounští jdou s výkony nahoru. Ale po Adamových třech trefách (Adam Lukáše důstojně zastoupil) v první půli jsme si i přes inkasované góly zápas pohlídali. 6:2.
Za turnaj v Berouně je třeba pochválit celý tým. Nejdůležitějším poznatkem, který tento turnaj dal, je zlepšující se hra berounského týmu. Takže do budoucna pozor na podcenění.

Sestava TJCH: Vojta Konopáč, Patrik Edelman, Honza Vaněk, Filip František Blanář, Eliška Brusnická, Dan Němec, Alexander Henderson Spoors, Adam Procházka, Jirka Dvorský. Trenéři: J. Mužík, R. Heies.
Střelci TJCH: Adam Procházka 6x, Jirka Dvorský, Honza Vaněk a Vojta Konopáč 1x.

15.9.2013 - turnaj Chrustenice

Report - Tomáš Tancl: TJCH poprvé v nové fotbalové sezóně pořádala turnaj mladších přípravek. Organizačně to snad bylo vše OK a jelikož team mužů hrál tento víkend venku, zkusili jsme obě potřebná hřiště pro děti nalajnovat barvou přímo na trávu, namísto běžně používaných kuželů. Z našeho pohledu vypadalo hřiště parádně, názory od návštevníků turnaje nebo hostujících týmů bohužel nemám.
V turnaji samotném absolvoval Chrustoš zápasy ve stejném pořadí jako minulý týden v Rudné. Chyběl Vojta, takže v brance se střídali Adam a Lukáš. V prvním zápase s Berounem si naše přípravka zastřílela a jeden gól se Lukáši Kůsovi povedlo vstřelit i z pozice brankáře, když utekl všem přes celé hřiště. Horší to bylo s Rudnou, zde bylo rozhodnuto už po prvním poločase a trenéry čeká práce v tom smyslu, že právě se silnějšími soupeři je potřeba přesvědčit tým se soustředit a bojovat nadoraz o každou příležitost. Stejnou bilanci jedné výhry a jedné prohry jako Chrustenice měl i Hýskov, se kterým se tedy Chrustoš opět střetl v závěrečném zápase o druhé místo v turnaji. V úvodní části sezóny se tyto souboje v naší skupině jeví jako nejvyrovnanější, TJCH i napodruhé tento zápas zvládla vítězně, ale rozhodně ne jednoznačně. Ovšem právě vybojované body jsou cenné a Chrustoš jimi obhájil druhou příčku z minulého týdne za vítěznou Rudnou.

Sestava TJCH: Eliška Brusnická, Filip František Blanář, Patrik Edelman, Adam Procházka, Jiří Dvorský, Šimon Konvalinka, Jan Vaněk, Lukáš Kůsa, Daniel Němec. Trenéři: Jan Mužík, R. Heies.
Střelci TJCH: L. Kůsa 7x, A. Procházka 3x, J. Vaněk 1x, P. Edelman 1x

8.9.2013 - turnaj Rudná

Report - Roman Heies: Na první turnaj v nové sezoně vyrazil náš team do Rudné. A trenéři dávají za výkon na  turnaji našim klukům (a děvčeti) palec nahoru.
V prvním zápase jsme se střetli s výrazně omlazeným týmem Berouna. Jednalo se o zcela jiné mužstvo než loni na podzim a to bylo na hřišti znát. Po první půli, kdy jsme jednoznačně dominovali, jsme si mohli dovolit nechat hrát druhý poločas i naše nové naděje a i přes určité zvolnění tempa jsme si v klidu hlídali náskok (10:3).
S Rudnou to byla jiná káva. Mužstvo na první pohled vyspělých a fotbalových kluků, kteří nedávno rozdrtili přípravku Loděnic, budilo už před zápasem respekt. Přesto jsme začali dobře a soupeř jen dotahoval. Ještě o půli vedly Chrustenice 6:5. Pak už jsme ale nestačili tempu soupeře a ten nakonec zvítězil relativně vysokým rozdílem (6:11).
V posledním zápase s Hýskovem jsme s vyrovnaným soupeřem tahali přece jen celý zápas za delší konec a i přes neproměňování jasných tutovek jsme vyhráli (5:2).
Po spokojenosti s prvním turnajem si nezbývá než přát aby naše přípravka potvrdila dobrou formu tuto neděli na domácím turnaji.

Výsledky TJCH: Chrustenice - Beroun 10:3 (góly 5x L. Kůsa, 3x A. Procházka, 1x J. Vaněk, 1x vl.), Chrustenice - Rudná 6:11 (góly 5x L. Kůsa, 1x A. Procházka), Chrustenice - Hýskov 5:2 (góly 5x L. Kůsa)
Sestava TJCH: Vojta Konopáč, Patrik Edelman,  Honza Vaněk, Filip František Blanář, Adam Procházka, Jirka Dvorský, Lukáš Kůsa, Alex Henderson Spoors, Eliška Brusnická, Šimon Konvalinka, Dan Němec. Trnéři: M. Václavek, J. Mužík, R. Heies.