Chrustenice retro stars braly bod

22.05.2011 21:49

Za významné pomoci bývalých hráčů TJCH, kteří "zalepili" díry v sestavě po nemohoucích a pod vedením nového kapitána Pepy Špringla, bojoval Chrustoš o další pralesní body. V brance nastoupil po dlouhé době Martin Patejdl, v obraně vypomáhal Venca Šmíd a ve druhé půli oblékl dres i Venca Vaněk. Utkáním s tradičním soupeřem se TJ Chrustenice loučila s domácím prostředím v této sezóně. Hosté z Nižbora více kontrolovali balón, ale lepší šance měl Chrustoš a dva velmi podařené brejky i proměnil. Fungovala osa Špringl - M. Šmíd a druhý jmenovaný gólově zařídil vedení Chrustoše 2:0. Zazvonilo i břevno po pokusu Vlčka. Zodpovědná defenziva Chrustoše toho hostům moc nedovolila, ale chvilku před poločasem se přece hosté prosadili i přes následné diskuse o ofsajdu. Očekávaný tlak nižborských ve druhém poločase přišel a TJCH odolávala i díky velmi dobrému výkonu Martina Patejdla v brance. Oblíbenost Chrustoše u rozhodčích však rozhodně nestoupá a tak v době, kdy už byl Nižbor nasazením poněkud vyčerpán a hra se vyrovnala, posoudil rozhodčí Kušo šlápnutí na balón a pád nižborského veterána jako penaltu. Ta stanovila skóre na 2:2. Přišly ještě další dobré šance na obou stranách, ale stav už se neměnil. Zajímavý zápas tak skončil plichtou. Poděkování za bojovnost míří ke všem plejerům Chrustoše. (Patejdl, Nič, Mužík, V. Šmíd, Bauer, M. Mencl, Špringl, Vlčko, M. Šmíd, Kůřil, Kůta, Vaněk). TJ Chrustenice - Nižbor B 2:2 (2:1). Branky TJCH: 2x M. Šmíd.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode