Chrustenice si zastřílely v Osově

10.09.2011 21:54

Úspěšný reparát za nepovedený domácí zápas v minulém týdnu složil dnes Chrustoš v hodně pozměněné sestavě na druhé straně okresu. Aktivní hra hostů v úvodu utkání přinesla šanci pro Mílu Šmída a ten svojí umístěnou trefou z hranice šestnáctky dostal TJCH do vedení a stal se tak premiérovým střelcem Chrustoše v novém soutěžním ročníku. Chrustenice se i po vedoucím gólu snažily o aktivní hru, ale domácí vyrovnali po povedené ráně z dálky. Hra se poté vyrovnala, gólmani na obou stranách vše kontrolovali. Velmi slabá divácká návštěva tak viděla nerozhodný poločas. Brzo po pauze dostal Chrustoš do vedení Richard Špaček. Hned poté se trefil i David Dvořák, ale gól nebyl uznán, domácí uštěkali ofsajd, který nebyl. Chrustenice pak znovu přišly o vedení, po špatném obsazení protihráčů domácí opět srovnali. Gólmani pak několikrát podrželi svoje týmy. Pasáž, kdy se nedalo předvídat jak zápas skončí, utnul znovu chrustenický Špaček - 2:3. Rychlé chrustenické výpady do Osovské obrany řídil navrátilec Dušan Vlčko a Richard Špaček i dál věděl, kde se má ve vápně soupeře pohybovat. Skóre zápasu tak Richard posunul až na 2:5! Ani dnes se vše nedařilo, jak bychom si přáli, ale bojovnost mladých i zkušených (dobrý Kižum!!!) přivezla do Chrustenic tři body. Osov - TJ Chrustenice 2:5 (1:1). Góly TJCH: 4x R. Špaček, M. Šmíd.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode