Hattrick důkazem místo slibů

11.10.2010 00:19

David Dvořák si nějakým svým způsobem plánuje komu hodlá vstřelit góly a komu ne. Trošku tím štve nejen spoluhráče, ale na základě jeho předpovědi (a sázky) se opravdu v neděli zrodilo domácí vítězství Chrustoše. TJ Chrustenice slaví po roce a půl výhru na domácím plácku U jezu, odnesla to (dle Kižuma klasicky) Mořinka. Spousty nevyužitých závarů v šestnátce Mořinky, velmi pěkný výkon hostujícího gólmana a naše nemohoucnost zastavily skóre na 4:0 pro TJCH. Soupeř odehrál celý mač v deseti lidech, ale bojoval fér a to se cení! Taktéž v osobě pana rozhodčího se dal podruhé za sebou vidět běžný člověk. TJ Chrustenice - Mořinka 4:0 (2:0). Góly: D. Dvořák (3), Špringl. P.S.: Nula na straně našeho gólmana nebyla zatím oslavena...

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode