Ml. přípravka: Dvě výhry, dvě prohry a bramborová medaile

12.05.2013 13:01

Mladší přípravka startovala na dalším turnaji svojí skupiny, který se tentokrát konal na hřišti AFK Loděnice. Po dvou vítězných šňůrách nalezli žlutomodří svoje přemožitele. Na loděnickém turnaji si připsali dvě vítězství a dvě porážky a v bodově zamotaném turnaji z toho nakonec vyšlo čtvrté místo. Chrustoš nejprve porazil Osek (6:3), poté přišla těsná prohra s Cerhovicemi (2:3). S domácím AFK Loděnice kluci zabrali, vybojovali výhru 4:1 a zdálo se, že dál mohou pomýšlet na turnajové vítězství. Poslední zápas se sdružením Liteň/Z. Třebáň ovšem tentokrát očekávaný úspěch nepřinesl, Chrustoši se v utkání nedařilo a podlehl 3:6. Ani aktivní skóre a šest bodů tentokrát nestačilo na lepší než bramborové místo. Vítězství v turnaji si užilo domácí AFK, v celkovém hodnocení jara zůstala na čele TJ Chrustenice. Report do sekce Sezóna 2012/2013 / Přípravka přichystal Roman Heies.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode