Mladíci TJCH zakončili zápasový podzim

24.10.2012 21:34

Žlutomodrá přípravka se pomalu loučí se svojí podzimní sezónou. V Berouně si dnes pod světly na umělce v Hlinkách kluci kopli s béčkem ČLU tréninkový zápas 3x15 minut. Beroun se prosazoval spíše po nátlakových akcích, kdy se do útoku a napadání naší rozehrávky zapojovala celá jejich aktuální sestava, Chrustoši se dařilo nejvíc individuálně, dle aktuálního složení týmu na hřišti. Máme nedostatky v soustředění se na zápas, kluci jsou někdy jakoby mimo dění, hodně zmatené je střídání. Na druhou stranu je třeba říct, že ve chvílích, kdy se kluci zrovna "vžijou" do utkání, tak je radost sledovat žlutomodrý rej. ČLU Beroun "B" - TJ Chrustenice 4:5.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode