Škatulata se nehejbou

02.08.2011 22:30

Změny v kádru aktuálně: TJ Chrustenice se aktuálně snaží o doplnění týmu pro nový soutěžní ročník, problémy se sestavou však zřejmě řeší všude na berounsku. Chrustoši se nepodařilo prodloužit hostování chyňavské trojky, pokusy o spojení s chyňavským vedením se nedaří (prostě neberou tel.). Od hráčů máme podepsány hostovací lístky, ale to ke startu v našem týmu nestačí. Pepa Špringl bude nadále působit v TJCH, snaha přeměnit jeho několikaleté hostování v přestup nevyšla, AFK Loděnice ho propustil opět jen na hostování. Podobně se zadrhlo i hostování Dana Palečka, AFK ho uvolní až po získání vlastních posil. Za téměř jisté pak lze považovat hostování dvou plejerů z Mořinky (R. Špaček, R. Pixa), která vynechává účast v příštím ročníku. Do sestavy TJCH by ještě měli přibýt J. Froněk (87) a P. Kúth (89). Hráčem TJCH se opět stane Josef Jandač, znovu se ovšem jedná jen o roční hostování z SKP Beroun (HC Sparta Praha).  

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode