Stručné info z valné hromady

19.01.2013 21:10

V sobotu 19.1. proběhla v klubovně na chrustenickém hřišti pravidelná valná hromada TJ Chrustenice, kde měli členové možnost vyslechnout podrobné zprávy o sportovní činnosti TJCH v uplynulém roce, brigádách v areálu, ekonomickém výsledku, plánech pro rok 2013 a rozhodovat o budoucnosti klubu. Valná hromada je základní ustavující orgán klubu a proto děkujeme, že se této naší schůze účastnil i starosta obce Chrustenice pan ing. Urban a mohla se načrtnout další vize fungování nejen sportovního klubu, ale i další zvelebování JezAreny ve spolupráci s OÚ. Tradiční zápis z valné hromady připravuje předseda TJCH Honza Mužík, ten bude v blízké době umístěn v sekci Klub/dokumenty na tomto webu. Zde tedy alespoň základní info z valné hromady: složení výkonného výboru doznalo jedné změny - působení ve VV ukončil Míra Dvořák (děkujem za činnost!). Fouse nahradil Pavel John Dostál, který se už dlouhodobě věnuje záležitostem našeho klubu. Kontrolní a revizní komise zůstala beze změn. Aktuální složení VV je tedy: J. Mužík (předseda), M. Václavek (jednatel), R. Heies (pokladník), V. Šmíd, P. Dostál. KaRK: M. Mencl, D. Dvořák, J. Špringl. Valná hromada odhlasovala příspěvky na rok 2013 ve výši 300 Kč pro členy TJCH, které není nutno registrovat na FAČR a 500 Kč pro členy, kteří musí být jako přímí účastníci zápasů na svazu registrováni, tzn. hráči, klubový pomezní rozhodčí, pořadatel a realizační tým. Za povinnou registraci na FAČRu zaplatí letos klub 200 Kč/os. CHRUSTOŠ FOREVER!