Tým mužů: Solidní výkon bez odměny

08.09.2013 20:46

Tým mužů TJCH dnes těsně podlehl v Hýskově. Ani třetí solidní výkon v řadě nepřihodil na konto Chrustoše ani bod, v rozhodujících chvílích se nedaří skórovat. Vynikající úvodní pasáž přinesla vedení Chrustenic, pěkně se trefil Mužík. Chrustoš během zápasu pustil domácí prakticky jen do dvou vážných příležitostí, ty obtesaly poločasovou pauzu a vždy znamenaly gól v naší síti. Chrustenice v závěru dřely, kluci chtěli aspoň bod, ale nebylo nám přáno, např. přímák Špringla skončil jen na spojnici, u dalších pokusů nás brzdila kostrbatost při zakončení. Za zmínku stojí ubohý pokus domácích pořadatelů o rychlejší konec zápasu, když v závěru posunuli dopředu časomíru, čehož si hlavní sudí všiml. Dost neuvěřitelné, že se s takovou trapností setkáme ve velkoklubu jako je FK Hýskov. Chrusteňáci to dnes opět poctivě odmakali, pořád chybí taky trošku ta "klika". Hýskov B - Chrustenice 2:1 (1:1), gól TJCH Mužík (6. min) 

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode