Ze Všeradic bez bodů

17.04.2011 22:56

Na zápas do Všeradic přijel Chrustoš díky zraněným a omluvenkám citelně oslaben a navíc hned v úvodu utkání po nepotrestaném šlapáku odstoupil D. Dvořák. Po třech pěkných příležitostech TJCH se domácí ujali vedení po naší klasické chybě - zkoušet někoho obehrát u vlastního vápna místo razantního odkopu na Mars. Z přímáku se pak pěkně trefil Jirka Heies a i zápas vypadal vcelku vyrovnaně. Do kabin však šli přece jen spokojenější domácí hráči, přidali ještě jeden gól. Po přestávce se hrálo na naší polovině a Chrustoš dopředu vyrážel jen díky občasným brejkům. Vyrovnání odmítl L. Kosprd, když z více než slibné pozice vysoko přestřelil. Další hrátky u vlastní šestnáctky pak přinesly roh Všeradic a zvýšení vedení domácích. Chvíli poté dnes velmi dobře chytající chrustenický gólman Kůta vytáhl přímák na tyč, ale dorážce už sám zabránit nemohl a zápas byl rozhodnut. Tým TJCH aktuálně připomíná lazaret, zraněných spousty, zápas dokulhávali tři hráči. Všeradice B - TJ Chrustenice 4:1 (2:1). Branka TJCH: Jirka Heies.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode