Sezóna 2010/2011TJ Chrustenice 2010

Výsledkově podprůměrná sezóna ve IV. A třídě berounského okresu. Po podzimu patřilo TJ Chrustenice solidní páté místo, ale na jaře se výsledkově nedařilo a Chrustoš se propadl na konečnou osmou pozici. Vcelku kvalitní herní formu přinesla poslední část soutěže, kdy tým předváděl koukatelný fotbal, ale nedařilo se střílet góly a to se projevilo i na konečném umístění. Celou sezónu provázely problémy s účastí jak na zápasech, tak i trénincích, které ne vždy byly zaviněny pouze zraněními. Vyjímkou byla zimní příprava, kdy se scházelo dost hráčů a na berounském zimáku proběhlo i několik hokejových utkání. Fotky ze sezóny jsou uloženy ve fotogalerii na tomto webu, videa pak na YouTube na kanále TJ Chrustenice. Úspěšně pak probíhaly další práce na budování chrustenického sportovního areálu, na hřišti se konaly i další akce (výroční oslava hasičů, pálení čarodějnic, dětský den).

Začátkem června 2011 uspořádal klub nábor dětí. Vzhledem k nízkému věku většiny fotbalových adeptů byl založen fotbalový kroužek a do prázdnin proběhlo několik tréninků s velmi pěknou účastí. Při nadále trvajícím zájmu nejmenších o fotbal, plánuje klub přihlášení mládeže do oficiálních soutěží.

V soutěžním ročníku 2010/2011 za TJ Chrustenice nastoupili: D. Kůta, R. Lhoták, M. Patejdl, M. Dvořák, Z. Bauer, J. Nič, M. Mencl, R. Neliba, S. Mencl, V. Šmíd, P. Čtrnáctý, J. Mužík, J. Špringl, M.Šmíd, D. Vlčko, M. Kůřil, Jiří Heies, Jin. Heies, J. Kaplan, J. Paták, V. Vaněk st., M. Václavek, D. Dvořák, L. Kosprd.
Roli klubového pomezního plnil R. Heies, trénoval V. Šmíd.
Složení výboru: J. Mužík, T. Tancl, R. Heies, V. Šmíd, M. Dvořák.
Kontrolní a revizní komise: M. Mencl, J. Špringl, D. Dvořák.

Celá sezóna vyvrcholila celodenní oslavou věnovanou 40. výročí založení TJ Chrustenice, která se konala 25.6.2011. Program doprovázel fotbalový turnaj, na který přijala pozvání stará garda AFK Loděnice a tým SK Hudlice. Za Chrustenice nastoupili i chrusteňáci působící aktuálně v jiných klubech, bývalí hráči i posila z řad diváků. Byly připraveny hry pro děti i dospělé, celý den moderoval DJ a program zakončila svým vystoupením hudební skupina Index. Došlo i na ocenění bývalých členů klubu, čestné uznání a malý dárek obdrželi pánové Ladislav Václavík, Stanislav Kubata a Jaroslav Kašpar.

Výsledky fotbalového turnaje 40 let TJ Chrustenice:

Chrustenice - Hudlice 2:4 (penalty 3:5)
Chrustenice - Loděnice 6:3 (penalty 3:3)
Loděnice - Hudlice 3:2 (penalty 3:3)

Pořadí turnaje:

1. TJ Chrustenice 3 body, skóre 8:7