20 minut na body nestačí

24.09.2011 22:51

Vstup do zápasu na Mořině se Chrusteňákům podařil nad očekávání, gól hned z první návštěvy na polovině domácích zařídil po rohu Pepa Špringl, když propálil vše co stálo míči v cestě. V dalších dvaceti minutách pak Chrustoš nepustil Mořinu do žádné větší šance, naopak dvě tutové příležitosti trestuhodně zahodil a to také mělo Chrustenice později mrzet. Domácí totiž ožili po zkušební střele z velké dálky, která nečekaně zapadla do sítě. Zanedlouho už povzbuzená Mořina vedla. Rychlé otočení stavu se pak zřejmě podepsalo na výkonu TJCH po zbytek zápasu. Před přestávkou se měla proti Mořině pískat penalta, faul na našeho Pixu odsouhlasila i domácí lavička. Ne však rozhodčí Kušo. Po přestávce se už Chrustenice do zápasu vůbec nedostaly. Domácí dvěma brankami rychle rozhodli a rozhozený Chrustoš se vzmáhal jen na ojedinělé výpady, které končily nepřesně nebo nedůrazně. Mořina se pak dočkala i pověstného bůra. Mořina - Chrustenice 5:1 (2:1), gól TJCH: Pepa Špringl.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode