Bitva s Osovem skončila plichtou

09.04.2012 00:07

Dost kvalitní nedělní zima, nové dresy v klubových barvách - Chrustoš doma rozehrál jarní soutěžní sezónu. Soupeřem byl tým Osova, na jehož půdě si TJCH připsala jediné podzimní vítězství. Zápas byl spíše fotbalovým bojem, než hrou, k čemuž přispěl i špatný terén. První poločas přinesl jen pár šancí, chvíli po začátku zkusil pěknou střelu Pixa – těsně nad. Hosté měli zajímavé přímáky, jeden skončil "kontrolován" na našem břevně. Dobrou šanci měl i Pepa Špringl, ale zblízka netrefil. Nepovedený odkop hned v úvodu poločasu druhého dal soupeři šanci nakopnout míč směrem na naší bránu. Bohužel v cestě balónu stála naše síť, míč zapadl k tyči, gólman neměl šanci. Chrustoš pak zabral a po několika minutách napravil svou obrannou minelu Dan Paleček, když si vyběhl z obrany, po levé straně pěkně zatáhl míč až k brankové lajně a připravil závar před brankářem hostů. V těchto situacích většinou ví, kde má být Špaček – 1:1. Další snaha v té době aktivnějších domácích už míč do branky Osova nedopravila, zápas tak skončil plichtou, ze které mají určitě větší radost hosté. TJ Chrustenice - SK Osov 1:1 (0:0), gól TJCH: Špaček.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode