Chrustenice dobyly Liteň

29.04.2012 22:50

Pěkný fotbalový areál v hodně multikulturní obci jménem Liteň, "přivítal" dosud na jaře neporaženou žlutomodrou ekipu z Chrustenic. Hlavní postavou první půle byl domácí praporečník, který prakticky celou první půlhodinu zápasu absolvoval se zdviženým praporkem a nechtěl pustit TJCH do jediného ohrožení domácí branky. Situace se lehce zlepšila, když ho začal kontrolovat Máca, ale toho chtěl zase kontrolovat rozhodčí Závora a vyslal k Martinovi hned dva pořadatele. Ale zpět na úvod zápasu - chvíli po začátku se lehce zatáhlo a trochu ustoupilo obávané vedro. Jak už bylo výše uvedeno, Chrustoš neměl v první půli mnoho příležitostí se dostat do šance, ale i domácí ve hře dopředu ztroskotávali a to zejména kvůli dobré defenzivě TJCH. Poločas tak byl bezbrankový a zamrzela jen zbytečná nervozita našeho veterána Kaplana na spoluhráče. Druhý poločas muselo domácí individuum s praporkem (i napomínané hlavním rozhodčím) absolvovat před hostující lavičkou a počet našich ofsajdů výrazně ubyl. Pepa Kaplan se trochu uklidnil a asi po deseti minutách si Roman Pixa z minulého zápasu připomněl zatáhnutí míče po pravé straně, jeho první ránu blokoval liteňský obránce, opakovanou druhou vyrazil gólman, ale na dorážku už číhal Richard Špaček - 0:1. Chrustenice se pak poměrně brzy začaly soustředit na defenzivu, dopředu to tolik nešlo, ale bránění bylo spolehlivé, jen pár situací zavánělo nebezpečím pro naši branku. Cca dvacet minut před koncem odstoupil po bombě míčem z metru do obličeje Míla Šmíd. Chrustoš se po této změně tím více bránil, ale domácí už také začal tlačit čas. Chvíli před koncem vzal osud zápasu do rukou náš Roman Pixa, naběhl si do volného prostoru, lehkým (luxusním) přiťuknutím obelstil liteňského posledního a poté střelou i gólmana - 0:2. Chrustenice dnes opět zdobila kvalitní defenziva vedená Davidem Dvořákem z pozice stopera. Poděkování ale opět míří ke všem bojovníkům TJCH ze sestavy, za zvládnutí opravdu těžkého zápasu na venkovním hřišti - BRAVO TEAM!

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode