Chrustenice dostaly přes držku

27.05.2012 22:34

Poslední domácí zápas jara fotbalistům TJCH hrubě nevyšel. Úvodní oťukávání skončilo celkem záhy, aut odvrácený nižborskou obranou vrátil z hranice vápna před bránu Honza Nič, Pepa Špringl hlavičkoval do tyče a Richard Špaček pohotově dorazil. Tímto okamžikem ovšem skončila veškerá chrustenická radost. Hosté stav rychle otočili na 1:2 a dále už z pozice fanouška TJCH nelze napsat nic pozitivního. Kiksy, ležérnost, dohadování a nedůraz ve všech řadách žlutomodrých rozhodly zápas už po půl hodině. No, ale přece, jedna krásná akce se TJCH povedla, Roman Pixa po dlouhém sólu snížil na 2:6. Zápas ovšem i tak skončil debaklem, Chrustenice - Nižbor B 3:10, kvalitní jarní výkony se jaksi rozplynuly, nestálost sestavy se projevuje. Naše góly dali: Špaček, Pixa, Paleček (pen), půle 1:5. Dost hrůzný zážitek...

Pokud má k tomuto někdo co říct (a to by kuxva bylo třeba), vyjádřete se v diskuzi.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode