Chrustenice padly doma s Hýskovem

16.09.2012 18:59

V prvním domácím zápase soutěžního podzimu podlehli naši borci hýskovské rezervě. Hosté nezačali nijak zázračně, ale to ani Chrustoš. Úvod zápasu byl bez výraznějších šancí, ale dříve se začali prosazovat hosté. Dvě jejich akce skončily vedle, pak se však výrazněji projevila jejich větší fotbalovost a dvakrát udeřili do naší sítě. Byli přesnější a důraznější. Chrustoš měl za první poločas pouze jednu gólovku, střela D. Dvořáka za stavu 0:2 skončila smolně na tyči. Naděje na zvrat vzala za své hned po přestávce, když stále ještě rozjetější Hýskov znovu dvakrát skóroval. Za stavu 0:4 začali hrát konečně domácí a dostávali se i do slibných příležitostí. Hýskov už zkoušel zahrozit jen z rychlých brejků. Domácí se tlačili do vápna soupeře, ale gól nepřicházel. Čestný úspěch TJCH padl až pět minut před koncem, kdy po vyšachování celé hostující obrany včetně gólmana střílel do prázdné branky Dan Ondračka. Kluci dnes bojovali, snažili se, ale soupeř byl fotbalovější. Chrustenice - Hýskov B 1:4 (0:2).

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode