Chrustenice podlehly v přípravě Nučicím

20.08.2011 22:59

Chrustoš přivítal v rámci přípravy tým Nučic. Utkání přijel odřídit známý rozhodčí Kocourek a zpočátku mohl sledovat hlavně hru mezi šestnáctkami. O trochu přesnější Nučice, po zmatečném bránění lehkého balónu domácí obranou, kopaly po faulu penaltu. Ta nevyšla napřímo, ale z dorážky se hosté ujali vedení. Po půl hodině Chrustenice konečně soupeře trochu přimáčkly a vyrovnaly zásluhou Vebera. Minutku před poločasem ztratil Chrustoš balón na půlce a následný útok Nučic přinesl gól na 1:2. Druhý poločas Chrustenice zvýšily aktivitu, Nučice se už dopředu příliš nedostávaly, přesto si ojedinělým útokem vybojovaly druhou penaltu - 1:3. TJCH se snažila, ale příliš to nešlo. Spoluhráči tentokrát neviděli neustále volného Pepu Špringla na levé straně a jeho jarní tah na branku dnes nedostal příležitost. Chrustenicím se ještě podařilo snížit tečovanou ránou, ale vyrovnání už nepřišlo. Chrustoš už dlouhodobě sráží zbytečné "vymýšlení" při bránění. Prales si žádá odkopy, ne kličky. TJ Chrustenice - Nučice 2:3 (1:2).

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode