Chrustenice v přípravě podlehly Rudné

17.03.2012 22:40

Chrustoš absolvoval první letošní testovací utkání na velkém hřišti, soupeřem na zličínské umělce byl tým FK Rudná B. Zápas nesl všechny znaky zkoušení hráčů na různých postech. V prvním poločase byli zejména ve hře dopředu přesnější a šikovnější hráči Rudné a využili svoji převahu k dvougólovému vedení. Po přestávce se už začal do šancí dostávat i Chrustoš, ale zakončování i tutových příležitostí se hrubě nedařilo. Snížení na 1:2 přinesla penalta po faulu rudenského gólmana na pronikajícího D. Ondračku. Penaltu suverénně proměnil Špaček. Stejnou příležitost však záhy dostala i Rudná po zbytečném držení soupeře za dres naším kapitánem Špringlem. I Rudná svou penaltu využila a později i díky většímu důrazu ve hře dopředu přidala ještě jeden gól. Významnou změnou oproti minulým sezónám bylo zařazení našeho dlouholetého střelce D. Dvořáka do obranné řady, který si zde vedl velmi dobře. Chrustenice ovšem dnes zahodily minimálně tři loženky a bude tak zřejmě nutné najít nového kanonýra. Rudná vyhrála zaslouženě, šancí měla víc, ale zamrzely opravdu zahozené tutovky našeho týmu. TJ Chrustenice - FK Rudná B 1:4 (0:2), gól TJCH: Špaček (pen).

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode