Chrustoš děkuje...

26.06.2011 08:10

TJ Chrustenice oslavila v sobotu výročí 40 let od založení. Děkujeme AFK Loděnice a SK Hudlice za účast ve fotbalovém turnaji a samozřejmě všem, kteří se podíleli na průběhu celodenního programu oslav, zejména pak Šárce Procházkové a Hance Šuranové za přípravu a realizaci her pro děti. Ve fotbalovém turnaji urval každý tým jedno vítězství a o vítězi tak rozhodovalo celkové skóre z turnaje. Díky němu obsadila první místo domácí TJ Chrustenice. Výsledky zápasů: TJ Chrustenice - SK Hudlice 2:4, TJ Chrustenice - AFK Loděnice (s.g.) 6:3, AFK Loděnice (s.g.) - SK Hudlice 3:2. Pořadí: 1. Chrustenice, 2. Hudlice, 3. Loděnice. Děkujeme hráčům všech týmů i všem návštěvníkům sobotní akce za podporu!

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode