Chrustoš skončil osmý

06.06.2011 10:43

V právě skončeném ročníku IV. A třídy obsadil tým TJ Chrustenice konečné osmé místo. Sympatické páté místo po podzimní části se nepodařilo udržet ani přes výrazné herní zlepšení v druhé polovině jara. Chrustoš předváděl fotbal na který se dalo koukat, ale bohužel chybělo to rozhodující - góly v soupeřových sítích a větší zisky bodů. Hodně zápasů skončilo těsnými porážkami, které hodně mrzely a přinesly pokles v tabulce. O vyrovnanosti zápasů svědčí i celkem přijatelné celkové skóre Chrustenic. Nejvíce branek v uplynulém ročníku obdržel Chrustoš od Všeradic (celkem 10), naopak nejvíce se nám střelecky dařilo v zápasech s Osovem a Mořinkou, jejichž konta jsme zatížili sedmi góly. Zajímavostí je, že podle statistik OFS Beroun přišlo nejvíce diváků právě na zápasy TJ Chrustenice.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode