Chrustoš v přípravě podlehl SG AFK

23.08.2013 22:41

Stručně ze zápasu TJCH - Stará Garda AFK: Chrustenice míč neposlouchal, nedařilo se pořádně si párkrát za sebou nahrát a akci dotáhnout. Náznak ohrožení branky soupeře a následná ztráta balónu se okamžitě změnila v nebezpečí pro naší branku, špatně jsme se vraceli. "Staří páni" si to lépe strkali a byli i v zakončení úspěšnější. Na obou stranách zazvonilo několik tyčí, břeven a balóny se na poslední chvíli odkopávaly z brankové lajny (více to cinkalo u TJCH) a i díky této převaze stará garda v Chrustenicích zvítězila. TJ Chrustenice - SG AFK Loděnice 2:3 (1:1), góly TJCH: 2x M. Šmíd, sled branek 1:0, 1:3, 2:3. V utkání se střídalo průběžně, bez omezení a utkání proběhlo v rámci standardního termínu tréninku TJ Chrustenice.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode