Chrustoš začíná sezónu

02.09.2012 21:29

První poprázdninový víkend vstoupí do berounských fotbalových soutěží i TJ Chrustenice. Zdánlivě nekonečné prázdniny vzaly za své a kromě školy začíná i fotbal. Chrustenice se poprvé v nadcházejícím fotbalovém ročníku představí v Osově, kde náš tým dospělých odehraje úvodní utkání celého nového ročníku IV. A třídy. Zápas začíná v sobotu 8.9. od 14:00 hod. Následující víkend poprvé startuje i přípravka TJCH. V sobotu 15.9. od 10:00 hod. nastoupí na turnaji v Loděnicích. Hned v neděli 16.9. se dostane fotbal konečně do Chrustenic, tým dospělých hostí od 16:30 Hýskov B. Srdečně zveme všechny příznivce chrustenického fotbalu na naše akce! Předem moc děkujeme za podporu!

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode