Chrustenicím se nedaří

02.10.2011 22:18

Potřetí za sebou ovládly Chrustenice úvod mistráku, o rychlé vedení TJCH se svým premiérovým soutěžním gólem v našem dresu postaral Roman Pixa. Znovu ovšem v polovině poločasu začal chrustenický strojek zadrhávat a hostující Liteň se stále více dostávala do zápasu. Vyrovnání přišlo letos už poněkolikáté po nezvládnutém bránění soupeřova rohu. Vedení na chrustenickou stranu vrátil Jirka Heies, po našem závaru si našel místo pro úspěšnou střelu. Liteň ale dál bojovala, trefila spojnici a její další tečovaný pokus vytáhl na břevno náš gólman Kůta. Druhá nervózní půle přinesla nejprve rychlé otočení stavu, Chrustenice zase nezvládly bránit standardky. Zbytek zápasu se pak nesl v duchu přesnější hry hostů a absolutně nepřesného rozhodování člověka v černém, jménem Náhlík. Důkazem jeho přístupu k utkání budiž jeho prohlášení po zápase: "Dvacet let jsem tu nebyl a dalších dvacet zas nebudu". My bychom berounskému fotbalu přáli, aby se v něm neobjevil už ani na dvacet minut. Kostrbaté pokusy domácích nikam nevedly, hosté nedlouho před koncem zvýšili svoje vedení. V úplném závěru pak korigoval Pepa Špringl a stanovil konečné skóre. Chrustenice - Liteň 3:4 (2:1). Góly TJCH: Pixa, Heies Jiří, Špringl.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode