Domácí prostředí přípravce nepomohlo

20.04.2014 13:24

Tým mladší přípravky TJ Chrustenice se po jednom výjezdu vrátil na domácí hřiště, kde se odehrál další turnaj okresního přeboru naší skupiny. Ani domácí tráva však chrusteňákům k lepším výsledkům nepomohla. Nejlepším výsledkovým počinem tak na jaře zatím zůstává úvodní domácí turnaj, kde se podařilo získat čtyři body. Dnes to opět na body nedopadlo. Chrustoš třikrát podlehl, z toho dvakrát velmi vysoko. Vytrácí se bojovnost a zájem o zápas, který se nevyvíjí pro TJCH dobře a také chybí stabilní typický gólman. V brance se střídají hráči, kteří jsou platnější spíše v poli. Přesto není třeba věšet hlavu a je třeba si uvědomit, že se pro jaro postoupilo mezi nejlepších osm celků okresu. Dnešní výsledky TJCH: Chrustenice - Rudná 1:17, Chrustenice - Loděnice 2:5, Chrustenice - Kr. Dvůr 3:15.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode