IV. A: Král střelců je z Chrustenic

09.06.2014 21:18

Trochu statistiky na závěr ročníku: Tým mužů TJ Chrustenice obsadil v uplynulém ročníku IV. A třídy okresu Beroun páté místo s bilancí 7-3-8 a ziskem 24 bodů. Mnohem více se dařilo v domácích utkáních, kde byla bilance 6-1-2 (19 bodů). I přes umístění ve středu tabulky nastřílela TJCH druhý nejvyšší počet gólů v soutěži a to 54. O to se největší měrou zasloužil David Dvořák, který konta soupeřů zatížil 30-ti góly a stal se tak suverénně nejlepším střelcem této soutěže (a zřejmě nejen jí). Za TJCH dále nejvíc přispěl J. Paták (7) a J. Špringl (3). V každém z osmnácti zápasů Chrustenice vstřelily alespoň jeden gól, naopak ve dvou utkáních se podařilo neinkasovat (doma s Mořinkou a se Srbskem), obě nuly vychytal R. Lhoták. Nejvyšších výher bylo dosaženo doma a to 10:2 se Zdejcinou a 7:0 se Srbskem. Nejvyšší prohry byly na Zdejcině (5:1) a v Králově Dvoře (4:1). Z celkových osmi proher v sezóně byly čtyři rozdílem jednoho gólu.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode