Jedna chyba - nejeden trest

03.05.2012 22:41

Trestné komando FAČR Beroun rozhodlo - spousty trestů za jednu chybku. Za opomenutí zaregistrovat prodloužení hostování gólmana Davida Kůty (jinak řádně uzavřeného), byly TJCH kontumovány dva nedávné vítězné zápasy. Body se tak z chrustenického konta stěhují do Všeradic a na Mořinu. Tresty neminuly ani našeho vedoucího mužstva (zákaz výkonu funkce), kapitána (zákaz výkonu funkce), ani samotného hráče Kůtu (zákaz činnosti), který k této situaci přišel jako slepý k houslím. Chrustoš nemine ani pokuta. Na své si zřejmě přijdou i rozhodčí zmíněných zápasů, které si disciplinárka také zve na kobereček. Jistě tak poděkují svému kolegovi Závorovi za velice citlivý přístup k jedné administrativní chybě. To, že jistě jinak bezchybná berounská pobočka fotbalového svazu, má už od úvodního jarního kola naší soutěže na svých stránkách chybně výsledek a tím pádem celou tabulku, evidentně nikoho z odpovědných nezajímá. Není to náhodou taky administrativní chyba? Pánové z berounského svazu, zamyslete se (jestli je to vůbec možné)...

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode