Jedna haluz nestačí

24.10.2010 17:30

Uff...  lídr tabulky a adept na postup ... Chodouň! Přesto nebylo poznat bodový rozdíl v tabulce, Chrustoš makal, hosté se nervózně hecovali k nějakému výkonu a celkem překvapeni inkasovali. Vydřeli jsme gól díky Kospymu. Zápas dostal nadějný náboj, který ovšem pro Chrustoš cca ve třicáté minutě vyprchal po teatrálním pádu hostujícího pomezního po kontaktu s Romanem Nelibou (málem svatý, nezbil ani jeřábníka). Následovala červená karta a Chodouň ještě do přestávky vyrovnala. Hostující pomezní si o pauze vychutnal další naše dobré pivčo a poté už do zápasu tolik nezasahoval. Stejně jako náš pomezní, který zahodil praporek. Výměna rozhodčího na lajně ovšem štěstí Chrustoši nepřinesla, dobře zahrané standardky Chodouně ve druhém poločase nás setnuly. Chrustenice - Chodouň 1:5 (1:1). Náš gól dal Luboš Kosprd.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode