Kulháme ke dnu

01.05.2011 22:43

Obnovení zranění klíčových hráčů během mistráku na Tetíně (a i nová zranění dalších při mimoklubových aktivitách) byly znát na konečném výsledku snažení Chrustoše o první jarní body. Chrustoš obtesal průběh zápasu s tetínským béčkem dvěma góly. Brzy se jsme ujali vedení díky pěkné akci na trase Špringl, Jirka Heies, D. Dvořák. Autor úvodní branky však během chvíle odstoupil a vzhledem ke střelecké formě ostatních bylo jasné, že boj o další góly bude těžký. Domácí otočili skóre na 2:1 a ještě zahodili penaltu. V poslední minutě poločasu odmítl vyrovnání náš Jindra Heies, když tutovku kopnul do boční sítě. Opětovné špatné bránění soupeřových standardek, fatální chyba stopera při malé domů, neproměňování jasných tutovek a neustálé diskuze s rozhodčím dovedly zápas až ke stavu 4:1 pro domácí. V úplném závěru pak pěknou pumelicí korigoval Pepa Špringl. Na body však TJ Chrustenice ani dnes nedosáhla. Poděkování patří chrustenickým fans, kteří dorazili na zápas ve velmi pěkném počtu. Tetín B - TJ Chrustenice 4:2 (2:1). Góly TJCH: D. Dvořák, Špringl.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode