Míla Šmíd ml. v TJCH, další příchody s otazníkem

12.02.2013 20:46

Ačkoli už dlouhodobě nastupuje Miloslav Šmíd ml. za TJCH, stal se až dnes definitivně hráčem TJ Chrustenice. Skončilo tak neustálé prodlužování jeho hostování z AFK Loděnice, kde byl registrován. Loděnice dnes podepsaly jeho přestup. V plánu je totéž v případě Pepy Špringla, po vypršení hostování z téhož klubu. Chrustoš ještě usiluje o dva mladíky na hostování z AFK, kteří by mohli pomoci odpoutat se ze spodku tabulky. Jednání jsou zatím odložena i Loděnice zatím teprve sestavují svoje týmy, ale přislíbily nové jednání. Nově bude za TJCH nastupovat Križan. Bohužel však zatím padl přesun Petra Zímy, finanční představy Hudlic jsou mimo realitu IV. třídy a situaci komplikuje i jeho členství ve výboru SK Hudlice. Každopádně mu velice děkujem za zájem o dres TJCH a doufáme, že to není definitivní uzavření jeho příchodu k nám.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode