Můj dům není můj hrad

26.09.2010 23:57

Zvláštní chvíle zažívají hráči a fans TJCH. Venkovní zápasy za plný počet bodů, doma naprostý opak. Ani druhé podzimní domácí představení Chrustoši nevyšlo. Tetínské béčko se ujalo vedení, ale dvě přesné trefy Jirky Heiese z přímáků otočily stav a zdálo se, že se zápas odehraje pod naší kontrolou. Utěšeným "angličanem" však Tetín chvíli před půlí vyrovnal. Cesta na druhé místo tabulky se tak zkomplikovala a vlastně ani nekonala, protože i Tetín našel svého úspěšného střelce přímáku a ve druhém poločase to znamenalo jediný, ale vítězný gól hostů. Při něm se zranil gólman TJCH Patejdl a v brance poté zaskakoval kapitán Mužík. Pokusy našich kluků o zvrat končily buď mimo branku soupeře nebo na velmi dobře chytajícím gólmanovi tetínské rezervy. TJ Chrustenice - Tetín B 2:3 (2:2). Branky TJCH: 2x Jirka Heies.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode