Muži: Chrustoš neskóroval a dál ztrácí

21.04.2013 20:12

Domácí zápas ve IV. A třídě s Osovem skončil jednoznačným vítězstvím hostů. Zranění, neúčasti a nestálost sestavy provází zápasy TJCH. Sebevědomější Osov dal sice první gól se štěstím, ale jejich druhý už padl po pěkné akci a vyšachování naší obrany. Chrustoš až na vyjímky šance v zápase neměl, za zmínku z první půle stojí parádní dálková střela Pixy těsně vedle. Osov zápas kontroloval a snadněji se dostával do našeho vápna. Ve druhé půli se hosté tečí ohrozili sami a pak zaujala dálkovka Špringla, kterou gólman hostů sice s obtížemi, ale vyrazil. Ze strany domácích to bylo vše, do šancí se jim nedařilo ani dostat, pokusy o individální průniky (Dvořák, Pixa) končily před vápnem. To Osov šance měl a občas i proměnil. Chrustenice - Osov 0:4 (0:2).

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode