Muži IV. A: Chrustoš si nadělil body

12.05.2013 21:04

Dlouhé čekání na bodový úspěch ve čtvrté třídě dnes přerušili fotbalisté TJCH v zápase se stašovským béčkem. Utkání, ve kterém zaznamenal hattrick Míla Šmíd určitě nebylo jednoduché, jak by se mohlo z výsledku zdát. Každopádně nedělní odpoledne zastihlo TJCH v útočném naladění, celý zápas se snažila tlačit do branky soupeře a gólman hostů se rozhodně nenudil. Stašov měl velmi rychlé, nebezpečné brejky, které se někdy podařilo zastavit až na poslední chvíli a to i když stašovští hráli ve druhé půli oslabeni. Chrustoš předvedl několik pěkných fotbalových věcí a čtyři z toho dotáhl do gólového zakončení. Dost příležitostí sice zůstalo nevyužito, ale dnes to tolik nemrzelo, TJCH bere vítězství 4:1, po poločase 3:1. Góly: 3x M. Šmíd, D. Ondračka.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode