Muži IV. A: Trápení pokračuje

05.05.2013 21:10

Souboj dvou posledních týmů pořadí naší skupiny Chrustoš nezvládl a převzal od Zdejciny dno tabulky. Po půlhodině nefotbalu mohl poslat TJCH do vedení Mužík, ale jeho slabá střela z dobré pozice se neujala. Pak začala pro domácí čtvrthoďka hrůzy, když hosté proměnili na co sáhli a jejich tři pokusy skončily vždy u tyče naší branky. Ponechání času a prostoru soupeři pro přesnou střelbu nás vytrestalo. Stav o poločase byl hrozivý. Chrustoš korigoval hned po přestávce, ale další snažení o kontaktní gól se nevedlo, po celý zápas se nedařilo uklidnit hru a podržet balón. Asi patnáct minut před koncem pak Zdejcina spolehlivě proměnila brejk (opět za tyč) a zápas byl ztracen. Korekce na rozdíl gólu už přišla moc pozdě, na vyrovnání už nebyl čas. Chrustenice - Zdejcina 3:4 (0:3), góly TJCH Špaček (pen.), Ondračka D., hosté vlastní.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode