Na fair play zapomeňte!

04.06.2011 23:30

Chrustoš se loučil se soutěžním ročníkem zápasem v Osově. Kvalitní výkon z posledních mačů našich kluků byl k vidění i v závěrečném zápase, většina utkání se odehrávala pod taktovkou TJCH, ovšem nedaří se nám prosadit ve vápně soupeře a dostat se do příležitostí. Právě hranice šestnáctky byla naší konečnou stanicí při snaze skórovat a dobrá obrana domácích opakovaně a nekopromisně odvracela naše centry. Jedna chyba v naší defenzivě pak dokonce přinesla vedení Osova. Aktivita Chrustoše poté lehce opadla, ale v závěru poločasu dobré atakování rozehrávky domácích dostalo do šance Pepu Špringla, ten nezaváhal a Chrustoš vyrovnal, půle 1:1. Druhý poločas hrály Chrustenice do všech kopců, co v Osově mají, ale ani to nevadilo, stále jsme byli aktivnější. Každý dobrý skutek však musí být po zásluze potrestán a tak několikeré přiznání se k tečování míče během zápasu (které pan rozhodčí neviděl) a obracení verdiktů autů a rohů ve prospěch domácích, se nám vrátilo cca deset minut před koncem v podobě rozhodujícího gólu z ofsajdu, který rozhodčí taky nechtěl vidět. Byla naše chyba, že nejsme schopni využít dobrou hru v poli pro góly, ale čí chyba je, že už poněkolikáté přicházíme o body kvůli kiksům pánů v černém? Poučení z řízení této soutěže: nakopej koho můžeš (trest pro hráče TJCH je vždy minimálně půl roku, takže je to jedno), nikdy se nepřiznej k teči (seš trouba, to se tu nenosí), dobře si rozmysli, jestli chceš působit pod OFS Beroun. Sportu zdar a berounskému fotbalu zvlášť! Osov - Chrustenice 2:1 (1:1), gól TJCH Pepa Špringl.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode