Naděje, rozčarování, radost = bod

18.09.2011 21:48

V deštivé neděli vstoupil Chrustoš parádně do dalšího mistráku, tentokrát s béčkem Všeradic. David Dvořák zaběhl za hostující obranu a z jeho přihrávky vytěžil zblízka vedení Míla Šmíd. Chvilku poté byl pro změnu asistentem Míla Šmíd, vyzval Pepu Špringla, který pěkně přehodil všeradického gólmana. Po cca osmi minutách byl stav 2:0, ale hosté to rozhodně nevzdali. Sbírali prakticky všechny míče po rozehrách, vyhrávali většinu soubojů a prozatím se jen z dálky zastřelovali. Když se však dostali do vápna bylo zle, ze skrumáže vyletěl míč do naší sítě. I dál byly Všeradice přesnější a parádním obloučkem o břevno srovnali. Chrustenickým pokusům chyběl klid a přesnost. Po změně stran byli hosté i dál důraznější a dokončili obrat stavu, po rohu šli do vedení úspěšnou hlavičkou. V záverečné dvacetiminutovce se TJCH snažila soupeře přitlačit a soupeř spoléhal na rychlé brejky. Gól ani na jedné straně ale nepřicházel a zdálo se, že Chrustoš tentokrát zůstane bez bodu. Hosté vyčerpali poslední taktické střídání, ale poslední malá domů jim nevyšla. S přispěním mokrého terénu a chyby gólmana vydřel z posledního pokusu pro Chrustenice bod David Dvořák. Ihned po rozehrání pak sudí zápas ukončil. TJ Chrustenice - Všeradice B 3:3 (2:2). Góly TJCH: M. Šmíd, J. Špringl, D. Dvořák.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode