Navštívili jsme ....

22.08.2009 21:24

V rámci fotbalové "špionáže" jsme navštívili zápas naší skupiny. V Karlštejně se utkali místní borci a Loděnice B. Viděli jsme zajímavý zápas v ideálním počasí s vývojem skóre jako na houpačce (0:1/2:1/2:3) a s konečným výsledkem 3:3. Hosté zahodili několik vyložených šancí, které by zřejmě jasně rozhodly utkání. Zejména druhý poločas utkání se však odehrával hlavně v režii pana rozhodčího Pose a jeho chybných rozhodnutí a také nekompromisního mávače z domácích řad, který si zřejmě vzpomněl na doby 41 let zpátky, když praporkem ukazoval cestu ruským tankům a náramně si to užíval. Poučení z tohoto zápasu je jasné, pomezní rozhodčí je součást týmu...

Karlštejn - Loděnice B 3:3 (1:1)

Další sobotní výsledky III. A třídy naleznete zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode