Navštívili jsme...

16.04.2011 23:59

Souboj týmů z čela naší tabulky se dnes odehrál na Mořině, aktuálně druhý Baník hostil lídra tabulky Chodouň. Předpoklad vyhecovaného zápasu se nekonal, hosté rychle vedli, ale nikam se přespříliš netlačili, měli zápas už od úvodu pod kontrolou a po vyloženě ligové akci přidali druhý gól. Mořina těsně před půlí zahodila dvě tutovky a i úvod druhého poločasu přinesl větší aktivitu domácích. Chodouň bez větších problémů odolala a začaly úřadovat smrtící brejky. Hosté dotáhli většinu svojich akcí k zakončení a to tak dokonale, že neustále zvyšovali svoje vedení. Zápas tedy skončil pro Mořinu dost krutě, ale nutno konstatovat, že Chodouň předvedla opravdu kvalitní výkon a už se zřejmě těší na III. třídu. Mořina - Chodouň 0:6 (0:2).

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode