Navštívili jsme...

28.08.2011 20:14

IV. A třída si ještě týden počká, ale ostatní fotbalové soutěže na berounsku už odstartovaly. Navštívili jsme hned dvě nedělní utkání III. A třídy. V dopoledním zápase mezi Cembritem Beroun a Svatou jasně zvítězili domácí, v obou poločasech měli berounští drtivé pasáže, kdy vždy během několika minut nasázeli hostům po třech gólech. Svatá se do šancí příliš nedostala a když už ano, tak zakončení se hrubě nedařilo. Hostující gólman i přes obdržené góly zaslouží pochvalu, zabránil ještě vyšší porážce. Odpoledne se v rámci stejné skupiny utkalo béčko Loděnice s Lužcemi a k vidění byl tentokrát vyrovnaný zápas, ale střelci se tady ani jednou neprosadili. Ve velmi dobrém světle se představil nový gólman AFK Loděnice, přehled, jisté vybíhání, organizování defenzívy. Cembrit Beroun - Svatá 7:0 (3:0), AFK Loděnice B - Lužce 0:0.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode