Navštívili jsme...

25.09.2011 12:58

V nedělním dopoledni hostil doposud suverénní lídr berounské III. A třídy Cembrit Beroun loděnické béčko. Hosté se v úvodu prezentovali dvěma rychlými průniky do soupeřova vápna a oba skončily jasnými penaltami, chvíli po začátku byl stav 0:2. Třetí, taky dost jasnou penaltu pro hosty, si už ale rozhodčí Marx písknout nedovolil. Loděničtí přesto ještě zvýšili vedení po rohu. Beroun se vzpamatoval až chvíli před pauzou, když dorážkou zblízka snížil na 1:3. Ve druhém poločase pak Loděnice už tak nebezpečné nebyly, menší aktivita se jim málem vymstila, Beroun dotahoval a za stavu 2:3 přežily Loděnice jasnou šanci domácích na vyrovnání. V závěru ale loděničtí definitivně rozhodli rychlým únikem a krásnou střelou z úhlu přes celou branku a připravili tak Berounu první porážku v sezóně. Cembrit Beroun - AFK Loděnice B 2:4 (1:3).

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode