OFSBe předběžně rozděloval kluby do soutěží

03.07.2014 21:44

OFS Beroun vyplodil předběžné rozdělení klubů do soutěží v nadcházejícím ročníku 14/15. TJ Chrustenice má přihlášeny tři týmy - muže, starší a mladší přípravku. Nově je od svazu požadováno startovné za účast v soutěžích mužů na tomto okrese a také byly zvýšeny poplatky rozhodčím za řízení zápasu. Hláška činovníka svazu (samozřejmě mimo oficiální zprávy) "Když to chtěj hrát, ať platěj", je snad vypovídající. Takže pokud někdo máte zájem připlatit na chod klubu, s velkými díky příjímáme, číslo účtu je na hlavní stránce vpravo v "kontaktech".
Podle vydané zprávy by měl tým mužů TJCH startovat opět ve IV. A třídě s dalšími devíti soupeři: Chyňava B, Liteň, Mořina, Mořinka, Osov, Srbsko, Tetín B, Vižina B, Zdejcina. Do OP starších přípravek bylo přihlášeno 19 účastníků, do OP mladších přípravek 18. Finální losování soutěží mužů se koná v kulturáku na Tetíně 18.7. od 18:00. Přípravky budou mít vlastní rozdělovací session v srpnu.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode