Prohra v Nučicích

25.08.2012 20:01

Přípravný zápas v Nučicích dal jasný signál, že naše mužstvo aktuálně dobrou formou neoplývá. Domácí zápas bavil rozhodně víc než naše hráče, chtěli míč, uměli ho podržet a vypracovat si šance. Chrustoš míče rychle ztrácel, předváděl nepřesné přihrávky a téměř celý zápas byl pod tlakem Nučic. Občasné a víceméně náhodné výpady Chrustenic končily nejdál u vápna soupeře a jelikož se neujaly ani dálkové pokusy, góly střileli jen domácí. Utkání řídil rozhodčí Pos a slibuje, že si na nás hodlá v příštím ročníku vybrat pokutu, kterou kvůli Chrustenicím dostal v ročníku minulém. To rozhodně ale neznamená, že by dnes Chrustoš nějak poškodil, zápas byl jednoznačně v režii Nučic, kterou jim umožnil příliš přátelský přístup k utkání některých našich hráčů. Nučice - Chrustenice 5:0 (2:0).

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode