Šest na pátou a radost pro pisálka

31.10.2010 21:02

Úvod zápasu z říše snů předvedli plejeři TJCH v podzimním závěrečném kole soutěže s týmem SK Osov. Pouhých devět branek inkasovali hosté během dosavadního průběhu pralesa, ovšem na chrustenickém plácku si bilanci hrubě zhoršili už během prvních pěti minut. Diváci se ještě nestačili ani sejít a Chrustoš už vedl 3:0. Totální bojovné nasazení domácích hosté nezachytili a úvodní uragán TJCH ovlivnil další průběh utkání. Boj se poté vyrovnal a Osov se dočkal snížení. 3:1 poločas a otazníky kolem výsledku nebyly ještě dořešeny. Obavy o druhé domácí vítězství rozehnávali chrusteničtí poctivou obranou a rychlými protiútoky a diváci viděli pěkné fotbalové akce. Osov se snažil o kontaktní gól, ale branky přidávali postupně domácí. Tečovaný přímák Osova v závěru utkání uzavřel stav na 6:2 a i díky ostatním výsledkům ve skupině, se Chrustenice zazimovaly na pátém místě tabulky. Poděkování patří všem na place, dnes zvítězila zodpovědnost. TJ Chrustenice - SK Osov 6:2 (3:1). Góly TJCH: D. Dvořák 2, L. Kosprd 2, Jirka Heies, D. Vlčko.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode