Soutěžní premiéra za čtyři

04.09.2011 21:12

Úvodní soutěžní zápas Chrustenicím nevyšel, skončil čtyřgólovou porážkou a stejnou školní známkou se dá hodnotit i výkon TJCH (zkušenosti říkají si pětku radši nechat na jindy). První poločas s Vysokým Újezdem nepřinesl příliš gólovek, po úvodním oťuku Chrustoš nevyužil závar před soupeřovou brankou, vlastně svoji jedinou kloudnou příležitost první půle. Do kabin šli ve vedení přesnější hosté, ti svoji šanci proměnili. Snaha o vyrovnání po přestávce ani nestačila přijít, Chrustoš inkasoval gól téměř z půlky hřiště. Od té chvíle řídili vývoj zápasu hosté, získávali prakticky všechny míče - odražené i po soubojích a když si potřebovali vydechnout, v pohodě si hru zpomalili. Chrustoš působil chaoticky, nepřesně, nesehraně. Vysoký Újezd zápas kontroloval a přidal ještě dva góly do naší sítě. Čestný úspěch domácích mohl přijít v úplném závěru, kdy zřejmě nejlepší hráč TJCH Pixa prošel sólem skrz obranu soupeře, z úhlu trefil vzdálenější tyč, ale dorazit míč do sítě jsme nedokázali. Velmi pěkná divácká návštěva se tak úspěchu domácích nedočkala. TJ Chrustenice - Vysoký Újezd 0:4 (0:1).

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode