Stará garda TJCH/AFK třetí na turnaji

04.08.2012 15:16

Na turnaji starých gard konaném na Vysokém Újezdě obsadil společný tým TJ Chrustenice a AFK Loděnice třetí místo z pěti účastníků. Zápasy se hrály v počtu 5+1 na polovinu hřiště, střídalo se průběžně, jedno utkáni trvalo 2 x 12 minut. Tým TJCH/AFK vyhrál bez ztráty bodu základní skupinu, v semifinále ovšem podlehl domácím 0:1, kteří v základní skupině zvítězili jen jednou. Přesto Vysoký Újezd nakonec turnaj vyhrál, když ve finále porazil Lužce. TJCH/AFK uspěli v penaltovém souboji o třetí místo. Stínem turnaje byla rvačka během zápasu ve skupině mezi hráči TJCH/AFK a Lužců. Sestava TJCH/AFK: P. Patejdl, J. Paták, M. Mencl, S. Mencl, A. Flíček, L. Němec, M. Šmíd, P. Čekal, R. Lhoták, R. Žižka, J. Kaplan.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode