Svatba potvrzena z lajny

20.03.2011 21:05

Nejzajímavějším okamžikem prvního přípravného zápasu Chrustoše na velkém hřišti bylo potvrzení brzké svatby ŠORa a Laďky během úvodu druhé půle. Tato událost se již začíná jevit nevyhnutelnnou. Jinak zápas samotný zastihl TJCH v nedbalkách, naše rychlé vedení pro vývoj zápasu nic neznamenalo, rozehranější Vysoký Újezd pak trestal každou naši chybku a upracovanost našich akcí k úspěchu nevedla. TJ Chrustenice vstřelily první a poslední gól zápasu, ovšem mezi tím se trefovali pouze újezdští. Velké hřiště nám napoprvé nesvědčilo. Vysoký Újezd - Chrustenice 9:2 (5:1). Branky TJCH: M. Kůřil, D. Dvořák (hráno na umělce Motorlet Praha, zápas řídil rozhodčí Červenka).

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode