Sympatický výkon body nepřinesl

29.05.2011 12:45

Velmi dobrým výkonem se prezentovali hráči TJ Chrustenice v souboji s jistým vítězem naší skupiny - Chodouní. Na hřišti v Libomyšli, kde mají chodounští azyl, bylo vidět pěkné utkání s aktivním pojetím z obou stran. Dalo by se říci, že více příležitostí v první půli měl Chrustoš, ale akce končily nepřesným zakončením. To domácím se chvíli před přestávkou podařilo skórovat zvláštním gólem z velkého úhlu. Po pauze zápas pokračoval dále v bojovném duchu, lehký nápor domácích Chrustenice ustály a začaly se snažit o vyrovnání. Nevycházely však finální přihrávky a když už byla šance, končila nepřesně nebo na chodouňském gólmanovi. Chodouň hrozila z brejků a jeden jim vyšel dokonale - 2:0. Chrustoš dál bojoval, hráčům se nedá nic vytknout, přesto body zůstaly domácím. V úplném závěru se po přímáku volejem pěkně prosadil Pepa Špringl a rozhodčí pískl konec. Chodouň - Chrustenice 2:1 (1:0), branka TJCH: Špringl.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode