Těsná porážka na úvod soutěže

08.09.2012 16:35

Těsnou prohru si připsaly Chrustenice v prvním zápase soutěže v Osově. Po z obou stran vlažné čtvrthodince, žlutomodří zabrali a po pěkných akcích vstřelil gól nejprve David Dvořák a o chvíli později zůstal před domácím gólmanem sám Pepa Špringl - 0:2. Domácí snížili z vymyšlené penalty a nedlouho před poločasem po hezké akci využili nekrytý prostor a po přesném centru srovnali hlavičkou - 2:2. Druhá půle byla vyrovnaná, domácím se hrálo z vršku o něco líp. Šance byly na obou stranách, za Chrustenice předvedl pěkný přímák Špringl (břevno). Rozhodnutí přišlo až pět minut před koncem, kdy bomba domácích skončila na břevně, balón se odrazil před brankovou čáru a dobíhající domácí hráč pohodlně hlavou dorazil míč do naší sítě. Škoda, že Chrustoš zůstal bez bodu, dnešní soupeř byl rozhodně hratelný. Důvody porážky jsou určitě na naší straně (hromada nepřesných přihrávek i na malou vzdálenost, zbytečné ztráty míčů), ale nelze nezmínit ani významný podíl rozhodčího Krbce, který domácím daroval penaltu a stejnou možnost ovšem neposkytl Chrustenicím při více než jasných situacích ve vápně Osova (ruka, faul). Odepřen byl i gól Pepy Špringla, když hlavní sudí ochotně odpískal neexistující ofsajd. Chrustenice tak odjely zklamané, odehrály smolný zápas, ve kterém se navíc se děly situace, které nemohly ovlivnit. Osov - Chrustenice 3:2 (2:2). Góly TJCH: D. Dvořák, J. Špringl.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode