Těsná prohra s Hýskovem

24.04.2011 23:00

Jediný gól stačil hýskovskému béčku k zisku tří bodů na chrustenickém hřišti. V úvodní oťukávačce se aktivnějším domácím hráčům nepodařilo gólově prosadit a cca po dvaceti minutách udeřili po přímáku hosté. Na rozehrávku z brankové lajny u hranice šestnáctky si naběhl hýskovský Tomsa a hosté se radovali z vedení. Zápas poté nabral monotónní náboj, divákům se moc líbit nemohl. Chrustoš byl aktivnější, ale Hýskov nebezpečnější při brejcích. Málokterá akce obou soupeřů však skončila pořádným zakončením. Chrustoš měl chvílemi i smůlu při svých pokusech o vyrovnání, ale na druhou stranu je třeba konstatovat, že už podruhé za sebou byl naším nejlepším hráčem gólman David Kůta, který až do úplného závěru držel TJCH v naději alespoň na bod. TJ Chrustenice - Hýskov B 0:1 (0:1).

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode