TJ Chrustenice v novém ročníku - info ze svazu

04.07.2013 21:49

OFS Beroun vydal několik informací k budoucímu ročníku 2013/14 fotbalových soutěží na našem okrese, z nichž některé jsou zatím označeny jako předběžné. Termín začátku soutěží dospělých byl stanoven na víkend 24./25. srpna, přípravky by měly začít turnaje o víkendu 7./8. září. Tým mužů TJCH by měl startovat opět ve IV. A třídě, kam jsou kromě Chrustenic zatím zařazeni tito soupeři: Hýskov B, Chodouň, Kr. Dvůr B, Liteň, Mořinka, Srbsko, Stašov B, Tetín B a Zdejcina. Do soutěže mladších přípravek jsou zapsány týmy: TJ Chrustenice, ČL-U Beroun, Drozdov A, Drozdov B, Felbabka, Hořovicko, Hýskov, Karlštejn A, Karlštejn B, Komárov, Kr. Dvůr, Loděnice, Rudná a Zdice. Losovací session se koná v pátek 19.7. od 18:00 hod. v Praskolesích, rozdělení týmů přípravek se dle zprávy OFS uskuteční na speciální schůzi, termín neuvedli. V rozpisu neuhrazených pokut je u TJ Chrustenice aktuálně uvedena částka 200 Kč za červené karty v 5. a 6. kole uplynulého ročníku IV. A třídy.  

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode